Menu Zamknij

Zbudujmy razem tawernę! Dziś rusza zbiórka Crossroads Inn na Kickstarterze!

Drodzy przyjaciele!

Dziś jest bardzo ważny dzień dla Kraken Unleashed. Nasza gra Crossroads Inn, nad którą ciężko pracowaliśmy przez ostatnie 12 miesięcy debiutuje dziś na platformie crowdfundingowej Kickstarter!

W ciągu ostatniego roku, mały zespół programistów włożył całe swoje serce, aby zapewnić Wam grę, która spełni Wasze oczekiwania. Pomysł na grę zrodził się kilka lat temu w głowie Patryka Pietraszkiewicza, zaskakująco, nad kuflem piwa:)

“Uwielbiam symulatory, ale zawsze brakowało mi w nich warstwy fabularnej, jakiejś porywającej historii. Chcielibyśmy tworząc Crossroads Inn kreatywnie połączyć popularne funkcjonalności tycoonowych produkcji z elementami przygodowo – strategicznymi. Entuzjastyczny odzew społeczność, która rośnie z dnia na dzień, to potwierdzenie, że na taką produkcję czeka naprawdę wiele osób.”

Dlatego Crossroads Inn łączy w sobie dwa najpopularniejsze gatunki – sim management i RPG. Dzięki tej unikalnej mieszance wykracza poza schemat znany z typowych gier symulatorowych, odświeżając w ten sposób nieco ten skostniały gatunek.

Naszym celem jest zebranie 30 tys. dolarów, co pozwoli nam na poszerzenie zawartości gry, ale przede wszystkim dotarcie do jak największej liczby przyszłych graczy. Te dodatkowe środki pozwolą nam na rozbudowę samej gry i dodanie takich elementów jak: animowane cut-sceny, bardziej złożona warstwa muzyczna, w tym minstrels ballady oraz światowej klasy lektorów do dubbingu kluczowych postaci w grze. Wszystko po to, aby zwiększyć poziom zanurzenia i zbudować niepowtarzalność naszej gry.

Wesprzyj Crossroads Inn na Kickstarterze!

Zainwestowaliśmy już sporo funduszy i czasu w grę i nadal zamierzamy dać jej więcej, ale dla niektórych funkcji będziemy potrzebować dodatkowej pomocy społeczności.

Wóz, albo przewóz – żeby otrzymać pieniądze, musimy zebrać całą kwotę. Dlatego kluczowe w zbiórce jest pierwsze 48 godzin i rozmach, który pozwoli jej się rozpędzić i szczęśliwie dotrzeć do mety.

Żeby tak się stało, niesamowicie potrzebujemy Waszego wsparcia, które da tego pierwszego kopa. Dlatego z całym zespołem, bardzo prosimy Was o wpłatę lub o udostępnienie akcji na swoich social mediach i zachęcanie rodziny oraz przyjaciół do wsparcia naszej zbiórki.

W zamian oferujemy naprawdę fajne prezenty – między innymi, jeśli się pospieszysz, możesz dostać grę za cenę znacznie niższą niż w dniu premiery!

Dziękujemy za wsparcie i obiecujemy dostarczyć grę, z której będziecie naprawdę dumni!

 

Dzięki!

Zespół Kraken Unleashed Studio