Menu Zamknij

Z wirtualnego świata czas przejść w końcu do głębokiego realu!

Dzisiaj pokazujemy wam fizyczne nagrody, które oferujemy dla naszych fundatorów w kampanii na Kickstarterze.

Kalendarz Crossroads Inn

Nikt nie wie, co przyniesie rok 2020. Jakie nowe trendy w grach, nowe konsole. Jedno jest jednak pewne, że ty sam możesz wkroczyć w ten rok budując najlepszą gospodę w całym Delcrys.  Dzięki temu dni roku 2020 możesz spędzić wśród najlepszych potraw i trunków, słuchając opowieści bardów i awanturników, a każdy z tych dni możesz odhaczyć w specjalnym kalendarzu, który dla ciebie przygotowaliśmy.

Bardowie, Vedety i Awanturnicy

Jedną z nagród, które szykujemy są pocztówki 18 specjalnych pracowników twojej karczmy według oryginalnego pomysłu naszego concept artysty Jakuba Balewicza. W grze każdy z nich może zapukać do twoich drzwi w poszukiwaniu schronienia. Kto wie? Może Twój przybytek spodoba się jej na tyle, aby zgodziła się w nim zostać? A kiedy wystarczająco się w niej zadomowi, z pewnością uraczy cię porywającą historią swojego życia.

Cookbook

Unikalny zbiór przepisów powstały we współpracy z ekipą zapaleńców kulinarnych – Nerds’ Kitchen. To zespół odpowiedzialny między innymi za przygotowanie dla CD Project Red cookbooka osadzonego w świecie słynnego Wiedźmina. Teraz Nerds’ Kitchen wzięło się za skompletowanie 12 legendarnych dań, których znajomość stanowi marzenie każdego karczmarza w Delcrys.

Otwieracz do piwa

A na koniec tej uczty rozsiądź się wygodnie na swojej kanapie i otwórz butelkę swojego ulubionego trunku przy pomocy przygotowanego przez nas otwieracza. To małe cudeńko zmieści się do każdej kieszeni, aby na zawałowanie pomóc ci wkraczać w świat beztroski i relaksu.

Kufel Martyn’s Delight

Zawartość butelki zaś przelej do Martyn’s Delight Mug. Właśnie w takich kuflach Martyn podaje zwykle swój specjalnych trunek przygotowany według jego oryginalnej receptury. Kufel jest prezentem, który dodajemy dziś jako jedną z nagród w naszej kampanii!

Fizyczne wersje kalendarza, pocztówek, kufel i otwieracz dostają backerzy na minimalnym poziomie Tavern Trendsetter ($100). Fizyczna wersja cookbooka dostępna jest od poziomu Royal Brewmaster ($500).

 

Wesprzyj nas na Kickstarterze!

 

Jeszcze tylko 16 dni do końca naszej kampani. Każde wsparcie finansowe zbliża nas do szczęśliwego finału. Dlatego prosimy was abyście dali znać swoich znajomym i zaprzyjaźnionym karczmarkom i karczmarzom, że ich potrzebujemy! Tymczasem wielkie dzięki za każde ciepłe słowo. Wznosimy za was toast, przyjaciele!

Disclaimer! Nie jesteśmy w stanie przewidzieć możliwych ograniczeń produkcyjnych, dlatego zastrzegamy sobie prawo do zmiany niektórych aspektów wyglądu nagród!