Menu Zamknij

Udało się!!! Dzięki Wam zebraliśmy $30.000 na 4 dni przed końcem kampanii!

Długie tygodnie researchu, dyskusji, tworzenia i zbierania materiałów, przygotowywania grafik i materiałów video, udoskonalania „pledge’ów”, a w czasie samej kampanii…

… odświeżania strony Kickstartera co 2 minuty, non stop. Prawdopodobnie, gdyby kampania trwała dłużej niż 30 dni skończyłoby się rozpadem nie jednego związku…

Ale ostatecznie…. cały ten wysiłek się opłacił. Głównie dlatego, że spotkaliśmy Was – najlepszych backerów na świecie. I to dzięki Wam udało się szczęśliwie osiągnąć główny cel kampanii. 

Jeszcze raz, chcemy podziękować każdemu z 1010 (na razie) osób, które nas wsparły. Byliście inspiracją i motywacją, aby każdego dnia starać się o więcej.

Ciężko było nam uwierzyć, że możemy od Was dostać tyle błyskotliwych pomysłów, trafnych pytań i zaangażowania, żeby uczynić tę grę jeszcze lepszą. Crossroads Inn powstaje dla Was i Wasza satysfakcja jest naszym ostatecznym celem.

Jesteśmy przekonani, że ta kampania pomogła nam lepiej zrozumieć Wasze oczekiwania i chcemy Was zapewnić, że już w trakcie ostatniego miesiąca wiele zmian zostało dokonanych tylko dzięki Waszym sugestiom.

Dla przykładu, postanowiliśmy dodać nowe języki, możliwość romansowania i rozbudować postacie bardów. Ale to nie wszystko! Inne sugestie są na bieżąco przez nas omawiane i będziemy o nich na bieżąco Was informować w trakcie implementacji.

Nie zapomnijcie, że to nie koniec naszych zobowiązań. Po zakończeniu kampanii dostaniecie dostęp do Discorda CINN, gdzie będziecie mogli rozmawiać o wszystkich aspektach gry – zarówno z developerami jak i innymi członkami community.

Pamiętajcie, że kampania cały czas trwa!

Mamy ciągle 3 dni do końca i w ciągu tego czasu możecie odblokować kolejne cele. Kolejnym z nich jest:

$34,000 – Edytor scenariuszy i integracja ze Steam Workshop

Osiągnięcie tego celu pozwoli nam na stworzenie edytora map i scenariuszy, który będzie zintegrowany ze Steam Workshop.

Ciągle liczymy też na Wasze wsparcie w upowszechnianiu informacji o kampanii!

Wasze zdrowie

Kraken Unleashed Team.